Iweld inverter za zavarivanje GORILLA SUPERFORCE 230 (215A) 80GOSPFC230
- 10%
Iweld inverter za zavarivanje HD 220 MULTIARC 8HD220MTARC
Iweld inverter za zavarivanje GORILLA MICROFORCE 120 VRD 80MROFRC120
Napredna IGBT inverterska tehnologija
Radna frekvencija prelazi raspon čujnog zvuka, čime se uvelike smanjuje zagađenje bukom.
Široko primjenjiv za zavarivanje kiselim i bazičnim elektrodama.
Lako paljenje luka, manje prskanja, stabilna struja i dobro oblikovanje.
Savršen funkcionalan dizajn
Funkcija HOT-Start učinkovito poboljšava sposobnost paljenja luka stroja.
Kablovi za zavarivanje uključeni u isporuku.
Rok isporuke: 3 - 5 radnih dana
Jamstvo: 2 godine
Print
kn 2.528,86 kn
Potrebno provjeriti raspoloživost i cijenu
Pošaljite upit
PLAĆANJE JE MOGUĆE IZVRŠITI NA SLIJEDEĆE NAČINE:
1. Uplatnica - Virman - Internet bankarstvo
2. Pouzećem (osim za proizvod težine veće od cca 30 kg i za proizvod koji se dostavlja na paleti)
3. Plaćanje kreditnim karticama i to:
ERSTE BANK:
MasterCard, Maestro, Diners Club i Visa jednokratno
MasterCard, Maestro, Diners Club i Visa obročno 2 - 12 rata
ZAGREBAČKA BANKA:
MasterCard i Visa jednokratno
MasterCard i Visa obročno 2 - 12 rata
PBZ Card: Visa i Visa Premium do 24 rate
4. ApplePay i GooglePay
Mastercard Maestro VisaDinersApplePayGooglePay
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
Tip invertera: IGBT
Prikaz: Da
ARC Force: Da
Podesiva sila luka: Da
HOT start: Da
VRD: Ne
Anti Stick: Ne
Elevator TIG: Ne
Bruto kg: 7,90
Veličina: 375x155x215 mm
Struja zavarivanja TIG: 20A-215A
Pulsni DC TIG: Ne
Broj faze: 1
Napon napajanja: 230V AC±15%, 50/60 Hz
Max./efektivna potrošnja struje: 45A/33A
Faktor snage (cos fí): 0,73
Učinkovitost: 85%
Vrijeme uključivanja: 215A @ 60% 166A @ 100%
Struja zavarivanja MMA: 20A-215A
Radni napon MMA: 20.8.V-28.6V
Napon bez opterećenja: 77V
Promjer elektrode: 2,0 - 6,0 mm