Iweld inverter za zavarivanje GORILLA POCKETFORCE 200 (200A) 80POCFRC200
- 10%
Iweld kolica za aparat za zavarivanje (70/45x27x70cm) 800WMTROLLEYS
Iweld inverter za zavarivanje GORILLA POCKETMIG 230 SYNERGIC XL 800MIG230SYN
- izvrsne performanse i jednostavno rukovanje
- zaštita od preopterećenja i pregrijavanja
- zahvaljujući maloj težini i veličini, može se lako koristiti čak i kada se objesi na rame
Kablovi za zavarivanje uključeni u isporuku.
Rok isporuke: 3 -5 radnih dana
Jamstvo: 2 godine
Print
kn 1.627,74 kn
Potrebno provjeriti raspoloživost i cijenu
Pošaljite upit
PLAĆANJE JE MOGUĆE IZVRŠITI NA SLIJEDEĆE NAČINE:
1. Uplatnica - Virman - Internet bankarstvo
2. Pouzećem (osim za proizvod težine veće od cca 30 kg i za proizvod koji se dostavlja na paleti)
3. Plaćanje kreditnim karticama i to:
ERSTE BANK:
MasterCard, Maestro, Diners Club i Visa jednokratno
MasterCard, Maestro, Diners Club i Visa obročno 2 - 12 rata
ZAGREBAČKA BANKA:
MasterCard i Visa jednokratno
MasterCard i Visa obročno 2 - 12 rata
PBZ Card: Visa i Visa Premium do 24 rate
4. ApplePay i GooglePay
Mastercard Maestro VisaDinersApplePayGooglePay
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE:
Tip invertera: IGBT
Prikaz: Da
ARC Force: Da
Podesiva sila luka: Da
HOT Start: Da
Anti Stick: Da
Veličina: 310 x 130 x 210 mm
Bruto kg: 6,50
Struja zavarivanja TIG: 20A-200A
Broj faza: 1
Napon napajanja: 230V AC±15%, 50/60 Hz
Max./efektivna potrošnja struje: 41A/29.8A
Faktor snage (cos fí): 0,73
Učinkovitost: 85%
Vrijeme uključivanja: 200A @ 60% 154A @ 100%
Struja zavarivanja MMA: 20A-200A
Radni napon MMA: 20,8 V-28 V
Napon bez opterećenja: 64V
Promjer elektrode: 2,0 - 5,0 mm